ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-07-11

РИБОЛОВНИЙ ТУРНІР INTER CARS UKRAINE 2017

23-25 червня 2017 р., на озері Ракитне, Рактинянського району, Київської області відбулися перші корпоративні змагання з рибного лову серед співробітників Inter Cars Ukraine.

Всього на риболовний турнір приїхало 10 команд завзятих рибаків, по 5 учасників у кожній.

На змаганнях була присутня суддівська бригада з 5 суддей національної федерації риболовного спорту 1-ї та 2-ї категорії. Головний суддя турніру – суддя національної категорії риболовного спорту України – Наталія Плугіна. З такою суддівською колегією складно назвати змагання аматорськими. :-)

Приїхавши на місце лову, учасники були вражені красою водойми і природою загалом. Ідеальне місце для активного відпочинку.

Судді та організатори турніру приїхали заздалегідь, щоб провести останні приготування перед приїздом рибаків. Дочекавшись всіх учасників, судді познайомилися зі спортсменами, оголосили правила та регламент турніру, капітани команд витягли заповітний жетончик з номером вимостки та учасники вирушили розкладати снасті, збирати намети і взагалі готуватися до рибного лову та відпочинку.

Час активного лову, в рамках регламенту турніру, становив 48 годин.

У залік йшла вся риба, зловлена під час турніру (окрім карпа та амура, які відпускаються одразу після зважування). Судді проводили зважування кожні 3 години вдень та кожні 5 годин вночі. Можна зробити висновок, що турнір не для слабкодухих, адже витримати дводобовий риболовний марафон – це серйозний виклик для справжніх чоловіків. Але азарт бадьорить не гірше за каву. :-)

Хоч карпів та амурів «затримати» так і не вдалось (мабуть, зміна погоди дається взнаки), проте водойма не обділила учасників різноманіттям риби. Команди вдало ловили лящів, підлящиків, сомів та, навіть, була черепашка, яка жива та здорова повернулась до дому.

Практично всі команди вийшли на фінішну пряму з рибою. Проте були явні лідер. Почесне 1 місце зайняла команда співробітників рівненської філії Inter Cars Ukraine «Р.А.К.І.» - Рівненська Аматорська Команда Інтеркарс. Почуття гумору, ретельна підготовка та удача допомогли хлопцям перемогти у турнірі. За рибу до перемоги зупинилась команда Київської філії UJ5 «FISCH EXPERT». Справжні експерти у риболовній справі! Почесне 3тє місце посіла команда відділу інвентаризації, центрального офісу Inter Cars Ukraine «S.I.D.». Молодці, справжні професіонали не тільки у сфері логістики, але й гроза водоймищ. За крок, вірніше, за пару «кльових» моментів, до п’ядесталу, опинилась збірна команда центрального офісу Inter Cars Ukraine «Великі кити». Сама назва вже зарядила команду на позитивний результат, а підготовка й риболовні навики допомогли «китам» опинитись у лідерах. Ми вітаємо наших чемпіонів!!!

Переможці отримали призи, кубки, дипломи та повагу серед своїх колег-рибаків. Всі учасники турніру отримали сувеніри та подарунки від Inter Cars Ukraine та від партнерів турніру : студії авторських подарунків «Трофим» та «Карти Рибака».

Дякуємо усім учасникам турніру!!! Ви всі дуже круті, 48 годинна операція по перехопленню риби пройшла успішно! Відсвяткувати вдале закінчення турніру учасники змогли смачною рибною юшкою та іншими стравами «польової» кухні.

Саме у таких екстремальних умовах командної роботи, гартується корпоративний дух компанії.

Висловлюємо подяку всій суддівській бригаді: Олені Іванчук, Євгену Стефогло, Iнні Стефогло, Тетяні Черкасовій та Наталії Плугіній за відмінну роботу .Дякуємо за надану інформацію та фото: Наталії Плугіній та Олені Іванчук.

До нових зустрічей на полі риболовних баталій!