ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-05-25

МІЖНАРОДНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КУБОК ПРЕЗИДЕНТА INTER CARS. РЕЗУЛЬТАТИ.

Міжнародний футбольний турнір Inter Cars відбувся 7 травня у Варшаві. Загалом у змаганні взяли участь  15 команд з Польщі та країн Inter Cars Group.

Вперше турнір транслювався у прямому ефірі нана www.ic-tv.pl та на сторінці Inter Cars на Facebook. Завдяки цьому кожен бажаючий мав можливість подивитися турнір та вболівати за свою команду. Також треба відмітити, що трансляція проходила з коментарями польською та англійською мовами.Трансляція викликала інтерес серед співробітників Inter Cars та їх сімей по всій Європі, а також серед клієнтів компанії.

Турнір проводиться уже вшосте. Румунська команда четвертий раз піднялась на п’ядестал пошани та стала чемпіоном турніру й у 2017 році. Ми щиро вітаємо наших колег з Румунії! Команда Glob Cars посіла почесне друге місце, а збірна Sosnowiec завоювала бронзу!

Команда Inter Cars Ukraine, нажаль, не змогла дійти до фіналу, проте у спорті головне не перемога, а участь.

Навіть, дощ не зміг завадити отримати яскраві емоції від участі у Міжнародному футбольному турнірі Inter Cars.
Футбольний кубок був захоплюючим  та  проходив у дружній атмосфері.

Пишаємось командою Inter Cars Ukraine та бажаємо удачі у наступному році!