ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2015-02-03

Програма «Bosch Service»

Все більше зростаючим технічним вимогам до ремонту автомобілів повністю відповідає концепція Bosch Авто сервісів. Мережа СТО «Bosch Service», заснована компанією в 1921 році, є однією з найбільших в світі мереж сервісних станцій. На сьогоднішній день вона налічує близько 14 000 підприємств більш ніж в 125 країнах, в тому числі і в Україні. Вимоги, що пред'являються компанією Bosch до фірмовим сервісним станціям, а також постійний контроль якості гарантують високий рівень обслуговування.

Сучасний автомобіль на кшталт авіалайнеру і є складним технічним пристроєм, якому люди довіряють своє життя і життя своїх близьких. Тому автомобілі вимагає до себе відповідного серйозного ставлення і з боку виробників і з боку власників і з боку фахівців, які проводять технічне обслуговування, діагностику та ремонт. Ремонт самостійний «на коліні», ремонт в випадкових «забігайлівках» або ремонт в «супер-сервісі» з кавою, Інтернетом, телевізором, але з безвідповідальним персоналом, які не мають належної технічної підготовки загрожує гіркими наслідками, як для машини, так і для її водія і пасажирів.

Станція має склад запчастин з широким переліком продукції торгової марки BOSCH. Купуючи і встановлюючи запчастини у нас, автомобілісти можуть бути впевнені в їх гарантованій якості.

Вищими пріоритетами нашої роботи є якість, оперативність, розумні ціни і орієнтованість на клієнта.

Ми беремося відремонтувати те, від чого інші відмовилися. Коли дилерська станція каже - не знаємо. Коли - складно і незрозуміло. Коли - треба, а нікому. Природно, ми не всесильні, але намагаємося вирішувати і досить непрості проблеми.

Звертайтеся - завжди готові допомогти.

СХОЖІ СТАТТІ

Програма «SACHS Service»

Програма «SACHS Service»

Програма «KYB Service»

Програма «KYB Service»