ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-01-14

LOCTITE

Henkel займає лідируючі позиції у світі як у споживчому, так і в промисловому секторах завдяки таким відомим брендам, як Persil, Schwarzkopf і Loctite. Компанія працює в трьох бізнес-напрямках: Laundry & Home Care, Beauty Care і Adhesive Technologies. 

Штаб-квартира компанії знаходиться в Дюссельдорфі, Німеччина, акції Henkel входять в індекс фондового ринку Німеччини DAX 30. У компанії працюють близько 50 000 співробітників, які представляють 120 національностей. Компанія Henkel веде свою діяльність у світовому масштабі і займає сильні позиції на ринках, що розвиваються.

На світовому ринку Henkel є провідним постачальником рішень в області застосування клеїв, герметиків і функціональних покриттів. Компаніяпропонуєзбалансований портфель брендів, що складається із спеціалізованих рішень для промислових підприємств і високоякісних споживчих продуктів.

Глобальна команда експертів Henkel встановлює партнерські відносини з клієнтами, щоб надавати найкращі рішення, а сильні інновації та провідні технології таких брендів як Loctite створюють цінність для всіх груп споживачів. Портфель продукції для промислових підприємств складається з п'яти кластерних брендів - Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson і Aquence. 
Henkel Adhesive Technologies має неабиякий інноваційний потенціал і розробляє провідні технології, що забезпечують більше додаткових переваг для клієнтів. Експерти в лабораторіях займаються постійним вдосконаленням існуючих продуктів і розробляють революційні інновації. Компанія володіє унікальною здатністю визначати технічні та соціальні тенденції, розробляючи передові технології майбутнього.

СХОЖІ СТАТТІ

ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОК ОСОБОВОГО СКЛАДУ РЕМОНТНОЇ РОТИ

ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОК ОСОБОВОГО СКЛАДУ РЕМОНТНОЇ РОТИ

15 ВИПУСК ЖУРНАЛА ВІДОМОСТІ!

15 ВИПУСК ЖУРНАЛА ВІДОМОСТІ!

РИБОЛОВНИЙ ТУРНІР INTER CARS UKRAINE 2017

РИБОЛОВНИЙ ТУРНІР INTER CARS UKRAINE 2017

ПІДКОРЮЙ АЛЬПИ РАЗОМ З INTER CARS UKRAINE

ПІДКОРЮЙ АЛЬПИ РАЗОМ З INTER CARS UKRAINE