ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-01-14

LOCTITE

Henkel займає лідируючі позиції у світі як у споживчому, так і в промисловому секторах завдяки таким відомим брендам, як Persil, Schwarzkopf і Loctite. Компанія працює в трьох бізнес-напрямках: Laundry & Home Care, Beauty Care і Adhesive Technologies. Штаб-квартира компанії знаходиться в Дюссельдорфі, Німеччина, акції Henkel входять в індекс фондового ринку Німеччини DAX 30. У компанії працюють близько 50 000 співробітників, які представляють 120 національностей. Компанія Henkel веде свою діяльність у світовому масштабі і займає сильні позиції на ринках, що розвиваються.На світовому ринку Henkel є провідним постачальником рішень в області застосування клеїв, герметиків і функціональних покриттів. Компаніяпропонуєзбалансований портфель брендів, що складається із спеціалізованих рішень для промислових підприємств і високоякісних споживчих продуктів.

Глобальна команда експертів Henkel встановлює партнерські відносини з клієнтами, щоб надавати найкращі рішення, а сильні інновації та провідні технології таких брендів як Loctite створюють цінність для всіх груп споживачів. Портфель продукції для промислових підприємств складається з п'яти кластерних брендів - Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson і Aquence. Henkel Adhesive Technologies має неабиякий інноваційний потенціал і розробляє провідні технології, що забезпечують більше додаткових переваг для клієнтів. Експерти в лабораторіях займаються постійним вдосконаленням існуючих продуктів і розробляють революційні інновації. Компанія володіє унікальною здатністю визначати технічні та соціальні тенденції, розробляючи передові технології майбутнього.

Henkel Adhesive Technologies надає сучасні технології та передові рішення для промислових і споживчих ринків; підрозділ забезпечує подальший розвиток інноваційних можливостей і лідерства. Команда Henkel цілеспрямовано забезпечує рентабельне зростання, здійснюючи інвестиції у власні наукові дослідження і розробки, а також використовує можливості нових ринків. Розширення інноваційного горизонту дозволяє надавати спеціалізовані рішення замовникам сьогодні і, одночасно, розробляти передові технології, які забезпечать клієнтам додаткові переваги вже завтра.

30% обсягу продажів підрозділу Adhesive Technologies забезпечують продукти, представлені на ринку менше п'яти років. Уважне відстеження важливих тенденцій допомагає Henkel визначати нові сфери наукових досліджень, виявляючи можливі поступові поліпшення існуючих технологій і розробляючи інноваційні технології, здатні змінити всю систему створення цінності і сформувати абсолютно нові ринки. Підрозділ Adhesive Technologies постійно оновлює асортимент продукції для забезпечення зростання компанії в майбутньому завдяки інноваціям, використовуючи отриманий досвід. Цей процес допомагає визначити сфери для інвестицій і забезпечує постійне вдосконалення.

Для підрозділу Henkel Adhesive Technologies сталий розвиток нерозривно пов'язаний з інноваціями та ефективністю. Компанія цілеспрямовано прагне до надання рішень та продуктів, здатних створити більше вартості при одночасному зниженні споживання ресурсів протягом всього ланцюжка створення цінності. Клієнти в усьому світі використовують спеціалізовані рішення для збільшення доданої вартості при зниженні впливу на навколишнє середовище. Наш великий асортимент технологій дозволяє скоротити споживання енергії, викиди CO2 і обсяг відходів в процесі виробництва та використання різноманітних видів товарів, від упаковки, книг і мобільних телефонів до автомобілів і літаків.

СХОЖІ СТАТТІ

КУПУЙ DENSO НА 5000 ГРН БЕЗ ПДВ ТА ОТРИМУЙ СТЕНД У ПОДАРУНОК

КУПУЙ DENSO НА 5000 ГРН БЕЗ ПДВ ТА ОТРИМУЙ СТЕНД У ПОДАРУНОК

15 ВИПУСК ЖУРНАЛА ВІДОМОСТІ!

15 ВИПУСК ЖУРНАЛА ВІДОМОСТІ!

КУПУЙ АКУМУЛЯТОРИ BOSCH ТА ОТРИМУЙ ЕЛЕКТРОЧАЙНИК АБО СТЕНД ПІД АКУМУЛЯТОРИ

КУПУЙ АКУМУЛЯТОРИ BOSCH ТА ОТРИМУЙ ЕЛЕКТРОЧАЙНИК АБО СТЕНД ПІД АКУМУЛЯТОРИ

КУПУЙ ПРОДУКЦІЮ DELPHI НА 4000 ГРН ТА ОТРИМУЙ ПАЛИВНУ КАРТКУ OKKO НА 10Л У ПОДАРУНОК

КУПУЙ ПРОДУКЦІЮ DELPHI НА 4000 ГРН ТА ОТРИМУЙ ПАЛИВНУ КАРТКУ OKKO НА 10Л У ПОДАРУНОК