ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-10-11

НОВИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР INTER CARS У ЗАКРОЧИМІ, ПОЛЬЩІ

У зв’язку зі збільшенням оборотів InterCarsSA, логістичний центр компанії в Чоснові (Czosnów) виявився недо­статнім для обслуговування всіх країн InterCarsGroup. У 2014 р. ILS, дочірня компанія Inter Cars SA, почала буду­вати Європейський центр логістики та розвитку в Закрочимі (Zakroczym), поблизу Варшави.

Площа складських приміщень нового логістичного центру в Закрочимі становить більше 40 000 м2. Центр логістики складатиметься з чотирьох зал, наразі діють три зали. Доставка та відвантаження товарів здійснюються через 40 розвантажувальних воріт. Європейський центр логістики та розвитку виконує такі основні логістичні завдання: при­йняття товарів від постачальників, обробка замовлень і відвантаження товарів клієнтам, відвантажування товарів країнам Inter Cars Group, послуги вантажно-розвантажу­вальних робіт «крос-докінг» та упаковка товарів. Основні складські приміщення розташовані на чотирьох рівнях та вміщають 18 000 палетних місць. Загальна довжина конве­єрної системи — приблизно 11 км.

Сортування товарів здійснюється автоматично, за допо­могою спеціальних сортувальних пристроїв. Одним із них є надсучасний сортувальник, що дозволяє сорту­вати близько 30 000 товарних одиниць за годину. Після сканування товари розміщуються на рухому стрічку, що рухається в різних напрямках (за допомогою механізму обертання стрічки) залежно від місця доставки товару. Скануючи штрих-код, сканер розпізнає тип товару, та задає механізму розміщення товарів на стрічку швидкість розта­шування і масу товару. Адже, наприклад, гальмівні диски та лампочки мають різні вимоги до транспортування. Також регулюється кут падіння товарів у кошики на місці доставки, щоб жодна запчастина не була пошкоджена.

Інший сортувальний пристрій — слайд-сортувальник — забезпечує високу точність сортування одночасно вели­кої кількості різних видів продукції. Конвеєрна система виготовлена з екструдованого алюмінію, який має щільну структуру та запобігає падінню товарів зі стрічки. Спеці­альні елементи ковзання рухаються вздовж конвеєрної стрічки та повертають підтримувальні профілі, змінюючи напрям руху товару, що м’яко транспортується жолобами до місця збору.

Використання такої складської системи є логістичною інновацією і вперше впроваджується в Польщі, та й у Європі загалом. Після проведення ретель­ного тестування усіх систем, з квітня 2017 р. логістичний центр почав повноцінну роботу.

Новий логістичний центр повністю відповідає слогану Inter Cars «Високі стандарти, високі обороти».

СХОЖІ СТАТТІ

РИБОЛОВНИЙ ТУРНІР INTER CARS UKRAINE 2017

РИБОЛОВНИЙ ТУРНІР INTER CARS UKRAINE 2017

ЗМАГАННЯ АВТОРИЗОВАНИХ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ ДІАГНОСТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ BOSCH - 2017

ЗМАГАННЯ АВТОРИЗОВАНИХ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ ДІАГНОСТИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ BOSCH - 2017

ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОК ОСОБОВОГО СКЛАДУ РЕМОНТНОЇ РОТИ

ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОК ОСОБОВОГО СКЛАДУ РЕМОНТНОЇ РОТИ

ВІДЕО INTER CARS ОТРИМАЛО НАГОРОДУ У КАННАХ

ВІДЕО INTER CARS ОТРИМАЛО НАГОРОДУ У КАННАХ