ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-02-08

НОВИЙ CASTROL MAGNATEC STOP-START: ІДЕАЛЬНИЙ ЗАХИСТ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ МІСТА

Компанія Castrol представляє нову моторну оливу Castrol MAGNATEC STOP-START з покращеними властивостями, створену для максимально ефективної роботи двигуна в умовах сучасного мегаполісу. Ця олива призначена спеціально для посиленого захисту двигуна від зносу в режимі міста, коли цикл стоп-старт постійно повторюється.

У наш час велика інтенсивність руху на дорогах міст стала звичайним явищем: кількість автомобілів з кожним роком зростає, і все частіше їм доводиться їздити в режимі стоп-старт. Це призводить не лише до збільшення загальної кількості циклів прискорення і зупинки, а й до більш тривалих відрізків роботи двигуна в холостому режимі — найбільш несприятливому для нього режимі. Експлуатація автомобіля в щільному міському трафіку збільшує ступінь зносу металевих деталей двигунів: фахівці Castrol, розуміючи руйнівні наслідки режиму стоп-старт, працюють над створенням і вдосконаленням додаткових способів захисту двигуна в екстремальних умовах роботи.

На підставі даних навігаційної компанії TomTom у Castrol, складають Castrol MAGNATEC STOP-START INDEX — рейтинг міст за показником середньої кількості циклів стоп-старт міських автомобілів, який дозволяє зробити висновок про необхідність використання Castrol MAGNATEC STOP-START. Компанія збирає дані по 50 містах світу і надає унікальну об’єктивну інформацію про інтенсивність і щільність руху. Чим вище в рейтингу Castrol MAGNATEC STOP-START INDEX місто, тим більше на його вулицях зношується двигун автомобіля через режим стоп-старт, і, відповідно, потребує надійного захисту. Рейтинг очолило місто Джакарта (Індонезія), де в середньому один автомобіль вимушений робити 33240 зупинки на рік. Виявилося, що екстремальний міський режим властивий не лише густонаселеним мегаполісам Азії, але і європейським містам з розвиненою дорожньою  інфраструктурою, наприклад, аналогічний показник у Римі склав 28680 вимушених зупинок автомобілів; у Мілані – 23640; в Амстердамі – 23040; у Лондоні – 21480; в Афінах – 19920. У рейтингу відсутні дані про мегаполіси України, але припускаємо, що трафік українських міст не поступається інтенсивністю. Castrol рекомендує використовувати моторні оливи з додатковим захистом у випадках, коли показник кількості циклів стоп-старт перевищує позначку 18000.

Нова моторна олива Castrol MAGNATEC STOP-START містить молекули, які прилипають до деталей двигуна немов магніт і утворюють шар, що самовідновлюється. Навіть коли молекули зриваються з деталей під час роботи двигуна, на їх місце стрімко потрапляють інші, відновлюючи захисну плівку і надаючи двигуну максимальний рівень безпеки на всіх стадіях циклу стоп-старт. Згідно останнього галузевого тесту, рівень захисту двигуна, забезпечений моторною оливою Castrol MAGNATEC STOP-START, перевершує на 20% вимоги найжорсткіших стандартів автовиробників*. Castrol MAGNATEC STOP-START захищає двигун від зносу з першої секунди пуску і протягом роботи. Моторна олива Castrol MAGNATEC STOP-START містить унікальні молекули, які:
  • тримаються на деталях двигуна, коли звичайна олива стікає у піддон картера;
  • утворюють шар, що самовідновлюється, на всіх стадіях роботи двигуна в режимі стоп-старт;
  • знижують рівень зносу при експлуатації автомобіля з частими зупинками (стоп-старт), що підтверджено галузевим тестом.

В Україні лінійка MAGNATEC STOP-START представлена оливами:

  • Castrol MAGNATEC STOP-START 5W-30 A3/B4;
  • Castrol MAGNATEC STOP-START 5W-30 A5;
  • Castrol MAGNATEC STOP-START 5W-20 E

* відповідно до результатів тесту OM646 LA

www.castrol.com

СХОЖІ СТАТТІ

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ BOSCH EXTRA

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ BOSCH EXTRA

15 ВИПУСК ЖУРНАЛА ВІДОМОСТІ!

15 ВИПУСК ЖУРНАЛА ВІДОМОСТІ!

ВИГРАВАЙ КУТОВУ ШЛІФМАШИНУ АБО ШУРУПОКРУТ ВІД BOSCH

ВИГРАВАЙ КУТОВУ ШЛІФМАШИНУ АБО ШУРУПОКРУТ ВІД BOSCH

VALEO ДАРУЄ ГРОШІ

VALEO ДАРУЄ ГРОШІ