ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-03-15

ПРОГРАМА OSRAM TRUST


Переконайтеся у тому, що ви придбали оригінальні ксенонові лампи OSRAM

Оригінальна продукція OSRAM - улюблений об'єкт фальсифікації по всьому світу. Споживачеві достатньо складно відрізнити оригінальну лампу від підробки. Зовні вони можуть нічим не відрізнятися, але за якістю та продуктивністю між продукцією OSRAM і контрафактом - величезна різниця. Спеціально розроблена програма OSRAM Trust дозволяє переконатися в тому, що ви придбали оригінальні ксенонові лампи OSRAM, які відповідають всім міжнародним стандартам якості та безпеки.

Програма Trust включає в себе дві надійні ознаки автентичності ламп. По-перше, це етикетка на упаковці з кодом, голограмою і захисної смужкою, а по-друге - унікальний код на цоколі самої лампи. Вони дозволяють безпомилково перевірити справжність придбаних ламп всього за пару хвилин.

ЛАМПИ OSRAM XENARC®

  • XENARC® NIGHT BREAKER® UNLIMITED
  • XENARC® COOL BLUE® INTENSE
  • XENARC® ULTRA LIFE
  • XENARC® ORIGINAL
  • XENARC® CLASSIC


Інноваційні засоби захисту.

Складовою частиною програми OSRAM Trust стало впровадження двох способів захисту в процесі виробництва. Ці два засоби захисту зручні та прості в застосуванні і полягають в наступному:

Відмінні риси унікальної етикетки

a) На кожній упаковці справжньої ксеноновим лампи OSRAM вказано код з 7 знаків;
b) Останні 3 літери коду розташовані в нижньому правому куті етикетки і відливають на світлі різними кольорами, як голограма;
c) Також є захисна смужка з мікротекстом, для прочитання якого необхідно використовувати збільшувальне скло.

Нарешті на етикетці OSRAM наводиться логотип компанії, адреса URL: www.osram.com/trust і QR-код, який веде на сайт програми OSRAM

Унікальні дані на цоколі кожної лампи

Кожна лампа має унікальний код, розташований на її цоколі.

Онлайн-перевірка

Це наступний крок програми OSRAM Trust. Виконання даної перевірки автентичності ламп не займе у вас багато часу.

http://trust.osram.info/appsinfo/trust/frontend/trust.do?locale=ru_RU

1. Введіть семизначний код з етикетки на сторінці osram.ru/trust виберіть вкладку «Переконайтеся в автентичності придбаного вами продукту» і введіть семизначний код з етикетки на упаковці лампи (при скануванні QR-коду прямо з упаковки семизначний код вводиться автоматично).
2. Порівняйте код, що з`явився з даними, зазначеними на цоколі вашої лампи, натиснувши на кнопку «Перевірити», ви отримаєте дані про лампу, які повинні збігатися з інформацією, розташованою на цоколі лампи. Якщо коди збігаються, то ваша лампа справжня.