ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2018-05-16

ФІНАЛ VII МІЖНАРОДНОГО ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ НА КУБОК ПРЕЗИДЕНТА INTER CARS

13 травня у Варшаві відбувся супер фінал VII Міжнародного футбольного турніру на Кубок Президента Inter Cars, у якому взяли участь 16 команд із Польщі та інших країн Inter Cars: Болгарії, Хорватії, Литви, Молдови, Румунії, України та Угорщини.

Футболісти збірної Inter Cars Ukraine вірять тільки у щасливі прикмети, тому 13 травня принесло всім нам неймовірні новини! У запеклій боротьбі, відігравши 6 ігор ( 4 з яких стали переможними з безкомпромісними рахунками: 4:1, 7:2, 3:1, 4:2), наші футболісти ...барабанний дріб...пройшли до півфіналу та посіли почесне 4 місце серед 16 команд-суперників!

Ми пишаємося нашою збірною!!! Ви довели,що наполегливість, постійні тренування та віра у перемогу можуть зробити з професійного офісного співробітника крутого спортсмена-футболіста!

Також, ми вітаємо футбольні команди-чемпіони з інших країн Inter Cars,які здобули:

1 місце: Румунія
2 місце: Хорватія
3 місце: Сосновець (Польща)

Але це ще не всі регалії наших футболістів!

Найкращим бомбардиром турніру став капітан збірної Inter Cars Ukraine - Вадим Коцупера. Вітаємо нашу футбольну зірку!

Дякуємо організаторам турніру та усім командам за яскраві емоції та чесну боротьбу. У нас ще є нескорені вершини,тому з нетерпінням чекаємо наступного року.