ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-02-14

АРОМАТИЗАТОР LITTLE TREES

Ароматизатор LITTLE TREES в формі деревця, відомий в Європі як «ялинка». Шлях до його сьогоднішньої популярності бере початок в США.

Історія

Більше 60 років тому, розвізник молока в північній частині Нью-Йорка поскаржився місцевим вченому Джуліусу Саману на щоденний запах пролитого молока в кабіні. Саман тривалий час жив і працював в Канадських соснових лісах, досліджуючи добування ароматичних масел з хвої. Після скарги розвізника, прийшовши на роботу, взяв наявні аромати і пропитав ними спеціальний матеріал, тим самим створивши перший автомобільний освіжувач повітря. Саман надав продукту форму сосни, і в той момент з'явився перший LITTLE TREES!

Освіжувач повітря LITTLE TREES відомий у всьому світі. Він уже з'явився більш ніж в 1500 фільмах і телевізійних шоу! Завдяки широкому асортименту ароматів, унікальному та миттєво впізнаваний дизайну, продукт Джуліаса Самана став воістину світовим еталоном ароматизаторів, символом свіжості і чудової якості.

Сьогодні

Ялинка регулярно продовжує набирати популярність, оскільки на сьогоднішній день бренд LITTLE TREES може запропонувати вже більш широкий ряд найрізноманітніших ароматів, який задовольнить вимоги кожного сучасного споживача, і гарантує, перевірене десятками років, висока якість свого продукту.

Прагнення до досконалості

Джуліус Саман завжди дотримувався незмінному правилу - зберегти відмінну якість його продукції. Він наполягав на строгих процедурах тестування і контролю якості, щоб досягти відповідності і перевищити всі стандарти якості для ароматів і довговічності.

Це прагнення до досконалості і тепер є однією з основних місій компанії, з метою виробництва високоякісних, довговічних і доступних в ціні продуктів, які мають кращі з можливих ароматів.

Ароматизатори LITTLE TREES:

  • До 7 тижнів довгограючого і стійкого аромату
  • Безпрецедентна різноманітність та широкий асортимент.
  • Більше 60 років на ринку.
  • Унікальна можливість використовувати продукт в будь-якому місці (будинок, офіс, автомобіль та ін.).
  • Відмінне співвідношення ціни та якості!

СХОЖІ СТАТТІ

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ НАДАННЯ ГАРАНТІЇ НА ТОВАРИ В МЕРЕЖІ INTER CARS UKRAINE

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ НАДАННЯ ГАРАНТІЇ НА ТОВАРИ В МЕРЕЖІ INTER CARS UKRAINE

ВИГРАВАЙ КУТОВУ ШЛІФМАШИНУ АБО ШУРУПОКРУТ ВІД BOSCH

ВИГРАВАЙ КУТОВУ ШЛІФМАШИНУ АБО ШУРУПОКРУТ ВІД BOSCH

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ BOSCH EXTRA

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ BOSCH EXTRA

15 ВИПУСК ЖУРНАЛА ВІДОМОСТІ!

15 ВИПУСК ЖУРНАЛА ВІДОМОСТІ!