ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-02-14

АРОМАТИЗАТОР LITTLE TREES

Ароматизатор LITTLE TREES в формі деревця, відомий в Європі як «ялинка». Шлях до його сьогоднішньої популярності бере початок в США.

Історія

Більше 60 років тому, розвізник молока в північній частині Нью-Йорка поскаржився місцевим вченому Джуліусу Саману на щоденний запах пролитого молока в кабіні. Саман тривалий час жив і працював в Канадських соснових лісах, досліджуючи добування ароматичних масел з хвої. Після скарги розвізника, прийшовши на роботу, взяв наявні аромати і пропитав ними спеціальний матеріал, тим самим створивши перший автомобільний освіжувач повітря. Саман надав продукту форму сосни, і в той момент з'явився перший LITTLE TREES!

Освіжувач повітря LITTLE TREES відомий у всьому світі. Він уже з'явився більш ніж в 1500 фільмах і телевізійних шоу! Завдяки широкому асортименту ароматів, унікальному та миттєво впізнаваний дизайну, продукт Джуліаса Самана став воістину світовим еталоном ароматизаторів, символом свіжості і чудової якості.

Сьогодні

Ялинка регулярно продовжує набирати популярність, оскільки на сьогоднішній день бренд LITTLE TREES може запропонувати вже більш широкий ряд найрізноманітніших ароматів, який задовольнить вимоги кожного сучасного споживача, і гарантує, перевірене десятками років, висока якість свого продукту.

Прагнення до досконалості

Джуліус Саман завжди дотримувався незмінному правилу - зберегти відмінну якість його продукції. Він наполягав на строгих процедурах тестування і контролю якості, щоб досягти відповідності і перевищити всі стандарти якості для ароматів і довговічності.

Це прагнення до досконалості і тепер є однією з основних місій компанії, з метою виробництва високоякісних, довговічних і доступних в ціні продуктів, які мають кращі з можливих ароматів.

Ароматизатори LITTLE TREES:

  • До 7 тижнів довгограючого і стійкого аромату
  • Безпрецедентна різноманітність та широкий асортимент.
  • Більше 60 років на ринку.
  • Унікальна можливість використовувати продукт в будь-якому місці (будинок, офіс, автомобіль та ін.).
  • Відмінне співвідношення ціни та якості!