ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-02-14

ФАРБИ MOTIP

Всесвітньовідомий концерн MOTIP DUPLI GROUP (Голландія-Німеччина) утворений в 1998 році в результаті злиття трьох найбільших компаній «MoTip B.V.» (Голландія), «Vogelsang Holding» (Німеччина-Швейцарія) і компанії з виробництва шпаклівок і грунтів «Weber & Wirth». До моменту злиття кожна компанія була самостійним підприємством: в 1946 р була заснована компанія «Vogelsang Holding», в 1947-му - підприємство «Weber & Wirth», 1967 г. - дата заснування компанії «MoTip B.V.».

Продукція концерну випускається під торговими марками «Motip», «ColorWorks», «Motip CarCare», «Dupli-Color», «Trans-Color», «Car's», «DupliTec», «Color Matic», «Presto». На сьогоднішній день концерн володіє п'ятьма сучасними виробництвами в Голландії, Бельгії, Німеччини і Швейцарії. 14 торгових дочірніх компаній експортують продукцію в 137 країн світу! На європейському ринку концерн займає домінуючі позиції з продажу в багатьох сегментах ринку. Високий рівень якості продукції концерну задовольнить вимоги самого вимогливого споживача.

MOTIP DUPLI GROUP, завдяки своїй гнучкій маркетингової і активної інноваційної політики, є визнаним світовим лідером у галузі виробництва та продажу широкого асортименту аерозольних фарб і лаків автомобільного, господарсько-побутового та декоративного призначення, а також високоякісної автокосметики і технічних аерозолів.

MOTIP ФАРБИ УНІВЕРСАЛЬНА АКРИЛОВА 500 МЛ

Це високоякісна акрилова аерозольна фарба широкого спектру застосування для автомобіля та інших областей. Відрізняється чудовою покривістістю, міцністю і довговічністю покриття.

АРТИКУЛ         КОЛІР

004001             Чорна напівматова
004005             Чорна глянцева
004006             Чорна матова

MOTIP ФАРБА ДЛЯ ДИСКІВ 500 МЛ

Після багаторічної експлуатації колісним дискам найчастіше потрібний ремонт. Купівля нових - задоволення не з дешевих, тому простіше і дешевше реставрувати старі своїми руками. Емаль для дисків MOTIP - ваш надійний помічник у цій справі! Фарба представлена в найпопулярніших кольорах - білому, сріблястому, чорному і золотом. Акрилова емаль спеціально розроблена для фарбування і реставрації різних типів колісних дисків, а також ковпаків. Ваш автомобіль знову в тренді!

Завдяки унікальному складу Емаль для дисків MOTIP можна наносити на поверхню литих дисків без грунта. Вона містить особливі антикорозійні компоненти і має відмінну адгезію. Перед нанесенням фарби реставрує мий об'єкт потрібно обробити наждачним папером, після цього очистити, висушити і обов'язково знежирити будь-яким універсальним знежирювачем. Після інтенсивного струшування балона зробити пробне розпилювання. Потім нанести кілька тонких шарів емалі з відстані 20-30 см.

Важливою перевагою емалі MOTIP є короткий час сушки. Завдяки спеціальному складу продукту кожен новий шар можна наносити вже через 2-3 хв. Найкращий результат досягається при накладанні декількох тонких шарів замість одного товстого.

Аерозольна емаль MOTIP відрізняється не тільки визначною покривіністістю, але і забезпечує надійний захист пофарбованої поверхні від впливу таких зовнішніх факторів, як волога, бензин, масла, гальмівна рідина, сольові і кислотні розчини, а також бруд. Емаль стійка до перепадів температур, а також не вигоряє на сонці. Заключним етапом забарвлення може стати нанесення додаткового шару безбарвного лаку. Це помітно підсилить захисні властивості відновленого лакофарбового покриття автомобільних дисків, а також додасть їм блиск!

АРТИКУЛ        КОЛІР

004003             Біла

004007             Срібляста

001010             Сталева

004018             Чорна

004019             Чорна матова


MOTIP ЛАК БЕЗБАРВНИЙ АКРИЛОВИЙ 500 МЛ

Високоякісний акриловий лак. Застосовується для покриття емалей з металік-ефектом і т.п., для створення захисного шару на будь-яких * пофарбованих поверхнях. Володіє чудовим блиском, довговічністю, а також підвищеною стійкістю до впливу атмосферних і механічних впливів, агресивних середовищ.

* - Крім алкідних

АРТИКУЛ        КОЛІР

004009             Безбарвний

MOTIP ГРУНТ АКРИЛОВИЙ СТАНДАРТНИЙ 500 МЛ

Високоякісний акриловий грунт. Володіє прекрасною адгезією, дозволяє створити ідеальну поверхню для подальшого покриття будь-якими видами фарб. Завдяки наявності антикорозійних компонентів служить надійним захистом від іржі.

АРТИКУЛ        КОЛІР

004052             Чорний

004054             Сірий

004056             Білий