ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2017-02-08

CASTROL EDGE SUPERCAR: ВИПРОБУВАНО НА СУПЕРКАРАХ, РОЗРОБЛЕНО ДЛЯ ТЕБЕ

Суперкари генерують феноменальну кількість кінських сил. Ніщо не випробовує двигун, а особливо оливу, так, як це робить суперкар. За останнє десятиліття тиск у двигунах виріс майже вдвічі. Саме життя створює екстремальний майданчик для тестів Castrol EDGE в авангарді автомобільної інженерної думки і на піку потужності.

Castrol EDGE– наша найсильніша і найбільш передова лінійка моторних олив. Маючи підсилену технологію TITANIUM FST ™, фізично змінює спосіб, у який олива діє в умовах естремального тиску – подвоює міцність плівки * Castrol EDGE і знижує тертя майже на 15%**.

Castrol EDGE SUPERCAR– номер один у лінійці Castrol EDGE. Моторна олива перевірена на суперкарах, створена для щоденного використання у звичайних потужних автомобілях. Клас в`язкості, що зароджує преміум категорію SUPERCAR, це – EDGE 10W-60. 

 

Castrol EDGE співпрацює з провідними світовими виробниками суперкарів для випробування і вдосконалення наших олив, випереджаючи зростаючі вимоги до сучасних двигунів.

Нашу оливу було випробувано на межі можливого в одному з найпотужніших і культових суперкарів світу – Koenigsegg One:1. Окрім того, наша команда передових технологій в дослідницькому центрі Castrol провела серію випробувань і моделювань при різних температурах, швидкостях і відрізках часу. Ми впевнилися, що Castrol EDGE 10W-60 зменшує тертя, порівняно з такими ж оливами, але без технології TITANIUM FST ™.

"Прагнення Castrol довести свій продукт до меж можливого, як з точки зору продуктивності, так і інновацій – дуже притаманний Koenigsegg дух"(Крістіан фон Кьонінсегг, засновник Koenigsegg) 

 

Двигуни, особливо надпотужні, можуть піддаватися спіненню. Під час циркуляції олива збивається, утворюючи повітряні бульбашки. Вони знижують її міцність і збільшують ризики контакту металу з металом. EDGE забезпечує Koenigsegg зменшення спінення.«Коли олива циркулює в двигуні, вона протікає неймовірно швидко. У двигуні Koenigsegg One: 1 циркулює одинадцять літрів оливи, яка робить 5 повних циклів на хвилину. Це означає, що вміст звичайного бутля прокачується двигуном і повертається назад до масляного картера приблизно за 6 секунд»(Гарет Доуд, провідний технолог) 

 

Завдяки власним тестуванням Koenigsegg підтвердили, що Castrol EDGE 10W-60 демонструє дуже низький рівень спінення. У результаті, вони пишаються рекомендувати Castrol EDGE 10W-60, як оливу для своїх двигунів. «Як ніколи раніше, розширюючи межі міцності та ефективності, випробування Castrol і Koenigsegg підтвердили, що наша олива -  беззаперечний вибір ефективності як для власників, так і для виробників автомобілів»(Керим Керман, світовий бренд-директор Castrol EDGE) 

Castrol EDGE SUPERCAR є безсумнівним підтвердженням того, що наші оливи проходять серйозні тестування, щоб гарантувати Вашому двигуну високу продуктивність. Castrol EDGE – це природний вибір водіїв, яким важливі враження від їзди і котрі хочуть для власного автомобіля виключно найкращого, незалежно від того, мова йде про невеликий хетчбек або суперкар.
 

* Трибологічні випробування показали, що Castrol EDGE з технологією TITANIUM FST ™ вдвічі збільшує міцність шару оливи, запобігаючи розриву масляної плівки і зменшуючи тертя, чим досягає максимальної продуктивності двигуна.

** У власному тесті Castrol EDGE з TITANIUM FST ™ показав до 15% менше тертя, ніж та ж сама олива Castrol без TITANIUM FST ™. Було протестовано продукти, що репрезентують 61% всієї продукції, яка була доступною в 2012 році.

www.castrol.ua