ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2018-04-20

ЛІЗИНГ

Лізинг обладнання автосервісу ще ніколи не був таким простим.

Inter Cars Ukraine разом з ведучими лізинговими компаніями України спеціально для Вас підготував таку можливість.  Вигідні фінансові умови в поєднанні зі спрощеними процедурами оформлення та скороченим часом обслуговування є стандартом, який Ви отримуєте на відстані простягнутої руки. Допоможемо обладнати кожен автосервіс від А до Я.

Компанія Inter Cars Ukraine пропонує своїм клієнтам комплексне обслуговування і фахові консультації не тільки при виборі обладнання, але й при виборі оптимального для кожного клієнта способу його фінансування.

Наші досвідчені співробітники надають консультації та фінансові рішення з урахуванням ваших уподобань і можливостей. При цьому Ви маєте можливість підписати угоду і отримати обладнання, не покидаючи свого Автосервісу і не втрачаючи дорогоцінний час.

Як це працює?

Обираєте обладнання -> оформляєте заяву -> підписуєте договір -> отримуєте обладнання

Прості рішення є найкращими – переконайтеся самі.

Вигоди лізингу:

Початковий внесок – всього 50% вартості обладнання

Сервіс діє по всій території України

Виплата - упродовж 12 місяців рівними частинами: через платіжні термінали, Приват24, відділення банків або іншим зручним для вас шляхом.

Дострокове погашення можливе в будь-який час.

Жодних прихованих платежів та комісій.

Без страхування.

Без витрат на нотаріальне оформлення договорів.

Додаткові вигоди:

Привабливі фінансові умови

Без лишніх формальностей – тільки по заяві

Швидке рішення по фінансуванню.

Детальну інформацію на цю тему можна знайти у відділеннях Inter Cars Ukraine а також у торгівельних представників Inter Cars. 

СХОЖІ СТАТТІ

КРЕДИТ

КРЕДИТ