ЛІЗИНГ

ЛІЗИНГ

Лізинг обладнання автосервісу ще ніколи не був таким простим.

Inter Cars Ukraine разом з ведучими лізинговими компаніями України спеціально для Вас підготував таку можливість.  Вигідні фінансові умови в поєднанні зі спрощеними процедурами оформлення та скороченим часом обслуговування є стандартом, який Ви отримуєте на відстані простягнутої руки. Допоможемо обладнати кожен автосервіс від А до Я.

Компанія Inter Cars Ukraine пропонує своїм клієнтам комплексне обслуговування і фахові консультації не тільки при виборі обладнання, але й при виборі оптимального для кожного клієнта способу його фінансування.

Наші досвідчені співробітники надають консультації та фінансові рішення з урахуванням ваших уподобань і можливостей. При цьому Ви маєте можливість підписати угоду і...

КРЕДИТ

КРЕДИТ

Купівля в розстрочку асоціюється завше з товарами широкого вжитку – меблями, побутовою технікою тощо, але кредит на обладнання чи інструмент для автосервісу - трохи незнайомий.

Може в інших це неможливо, але в Inter Cars можливо все… Жодних походів по банках, підготовки стосу документів, свідоцтв, заяв, довідок, довгого нервуючого очікування на рішення.

Ми пропонуємо кредитне рішення, прийняте за короткий час, підписання угоди, отримання товару, і це все в одному місці – у відділенні Inter Cars, в якому Ви вже обслуговуєтесь. Реальність привчила нас до дуже складних рішень, але у нас продаж у розстрочку працює на простих засадах.

Розстрочка з низькими відсотками, з оптимальним розміром...