ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2016-11-01

Про компанію

ТОВ Inter Cars Ukraine було засновано у квітні 2000 року в м. Хмельницькому. У 202році виповнюється 20 років діяльності компанії в Україні. З 2005 року Inter Cars Ukraine є членом закупівельного союзу ATR International AG. Inter Cars Ukraine є підрозділом фірми Inter Cars S.A. (Польща).

Мережа філій Inter Cars Ukraine наразі нараховує тридцять шість авторизованих відділень: у Хмельницькому, Ужгороді, Горенці, Білій Церкві, Покровську, Запоріжжі, Черкасах, Чернігові, Львові, Луцьку, Броварах, Кременчуці, Вінниці, Рівному, Кропивницькому, Житомирі, Одесі, Полтаві, Умані, Сумах, Тернополі, Мукачеві, Кривому Розі, Івано-Франківську, три філії в Дніпрі та дев'ять філій у Києві.Inter Cars S.A. було засновано в 1990 році у Варшаві. Послідовно здійснювана концепція розвитку фірми привела до того, що на сьогодні Inter Cars є найбільшою організацією з дистрибуції автомобільних запчастин не лише в Польщі, а й у всьому регіоні Центрально-Східної Європи. Inter Cars налічує 243 філії в Польщі та 250 відділень у 15 країнах Європи: Чехії, Словаччині, Словенії, Угорщині, Хорватії, Румунії, Болгарії, Литві, Латвії, Італії, Боснії та Герцеґовині, Греції, Естонії, Молдові та в Україні. 

Пропозиція Inter Cars
S.A. нараховує понад мільйон найменувань запчастин до легкових та вантажних автомобілів, причепів, автобусів, мотоциклів і тюнінгу. Площа першого складу фірми у 1990 році становила лише 300 м2, а сьогодні центральний офіс та склад, розташовані під Варшавою (в Чоснові), мають площу понад 20 000 м2У зв’язку зі збільшенням оборотів Inter Cars S.A.логістичний центр компанії в Чоснові (Czosnów) виявився недо­статнім для обслуговування всіх країн Inter Cars Group. У 2017 році відкрився Європейський центр логістики та розвитку в Закрочимі (Zakroczym), поблизу Варшави. Площа складських приміщень нового логістичного центру в Закрочимі – понад 40 000 м2.

Паралельно з дистрибуцією запчастин, яка є головним напрямком діяльності Inter CarsS.А., компанія пропонує обладнання та інструмент для автосервісу і легендарні марки мотоциклів TRIUMPH та DUCATI. Також, крім дистрибуції, Inter Cars S.А. володіє виробництвами: Lauber Sp.z o.o. – відновлення автозапчастин та Feber Sp.z o.o. – виробництво причепів та напівпричепів до вантажних автомобілів. Від 2003 року Inter Cars S.А. володіє сертифікатом якості послуг та товарів ISO 9001:2008.

З таким могутнім партнером стрімко розвивалося і створене відділення Inter Cars в Україні. Використовуючи досвід Inter Cars S.А. у всіх напрямках діяльності, підтримуючи франчайзингову концепцію побудови мережі філій, Inter Cars Ukraine є одним із лідерів у дистрибуції автозапчастин в Україні. За 20 років діяльності Inter Cars Ukraine було відкрито 36 філій у різних регіонах нашої країни. Це одна з найбільших мереж філій у бізнесі автозапчастин. У жовтні 2011 року відбулося урочисте відкриття нового Логістичного центру в с. Горенка, що за 7 км від Києва. Загальна площа складування нового Логістичного центру становить більш ніж 11000 м2. Логістичний центр обладнано найсучаснішою автоматизованою конвеєрною системою та сканерною системою обліку товарів європейського рівня, яка є новітньою в Україні. Тут розташований і головний офіс компанії Inter Cars Ukraine.

Асортимент товару Inter Cars Ukraine налічує понад 350 брендів автозапчастин до легкових і вантажних автомобілів, інструменту та обладнання для автосервісу. Постійно в наявності на складах компанії в Україні більш як 80 000 найменувань товарів провідних виробників. У асортименті представлені такі товарні групи: підвіска, кермове управління, гальмівні системи, гідравліка, пневматика, деталі двигуна, зчеплення, охолодження двигуна, деталі трансмісії, електрообладнання, інструмент та обладнання для автосервісу, мастила, технічні рідини, аксесуари та інше. У кожній групі товарів – від 2 до 10 брендів (від бюджетного до преміум-рівня). 

Асортимент товарів постійно розширюється, і ми намагаємося бути завжди максимально близькими до потреб ринку запчастин та оперативно реагувати на всі його зміни. Зважені стратегія та цінова політика, технічна й консультативна підтримка наших спеціалістів і наших постачальників дають змогу задовольнити потреби в автозапчастинах найвибагливішого Вашого клієнта. Розширюючи мережу філій, ми намагаємося бути ближчими до нашого ключового партнера – автосервісу, щоб здійснювати логістичний сервіс та технічну підтримку на найвищому рівні.

Для наших клієнтів-партнерів ми пропонуємо особливі умови співпраці. Вибираючи своїм партнером по бізнесу компанію Inter Cars Ukraine, Ви отримуєте:

  • доступ до найбільшого асортименту запчастин;
  • найвищий рівень сервісу виконання замовлень;
  • своєчасну логістику;
  • онлайн-доступ до ресурсів Inter Cars Ukraine;
  • маркетингову підтримку;
  • навчання персоналу;
  • гарантійну, технічну та консультативну підтримку.

Inter Cars Ukraine – це відкритий, цивілізований, взаємовигідний та стабільний бізнес європейського рівня.

Запрошуємо до співпраці!