ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 2016-11-01

Про компанію

ТОВ Inter Cars Ukraine було засновано в квітні 2000 року в м. Хмельницькому. У 2018 році виповнилося 18 років діяльності компанії в Україні. З 2005 року Inter Cars Ukraine є членом закупівельного союзу ATR International AG. Inter Cars Ukraine є підрозділом фірми Inter Cars S.A. (Польща).

Мережа філій Inter Cars Ukraine наразі нараховує тридцять п`ять авторизованих відділень: у Хмельницькому, Ужгороді, Горенці, Білій Церкві, Покровську, Запоріжжі, Черкасах, Чернігові, Львові, Луцьку, Броварах, Кременчузі, Вінниці, Рівному, Кропивницькому, Житомирі, Одесі, Полтаві, Умані, Сумах, Тернополі три філії в Дніпрі та дев'ять філій в Києві.Inter Cars S.A. була заснована в 1990 році у Варшаві. Послідовно здійснювана концепція розвитку фірми, привела до того, що на сьогодні Inter Cars є найбільшою організацією по дистрибуції автомобільних запчастин не лише в Польщі, але і у всьому регіоні Центрально-Східної Європи. Inter Cars налічує 243 філій у Польщі та 250 відділень у 15 країнах Європи: Чехії, Словаччині, Словенії, Угорщині, Хорватії, Румунії, Болгарії, Литві, Латвії, Італії, Боснії та Герцоговині, Греції, Естонії, Молдові та в Україні. 

Пропозиція Inter Cars
S.A. Інараховує понад мільйон найменувань запчастин до легкових та вантажних автомобілів, причепів, автобусів, мотоциклів і тюнінгу. Площа першого складу фірми у 1990 році складала всього 300 м2, а зараз центральний офіс та склад знаходяться під Варшавою (в Чоснові), площа якого, на сьогодні, складає більше 20 000 м2.У зв’язку зі збільшенням оборотів InterCars S.A., логістичний центр компанії в Чоснові (Czosnów) виявився недо­статнім для обслуговування всіх країн Inter Cars Group. У 2017 р. відкрився Європейський центр логістики та розвитку в Закрочимі (Zakroczym), поблизу Варшави.Площа складських приміщень нового логістичного центру в Закрочимі становить більше 40 000 м2.

Паралельно із дистрибуцією запчастин, яка є головним напрямком діяльності InterCarsS.А., фірма пропонує обладнання та інструмент для автосервісу та легендарні марки мотоциклів TRIUMPH та DUCATI. Також, крім дистрибуції, Inter Cars S.А. володіє виробництвами: Lauber Sp.z o.o. – відновлення автозапчастин та Feber Sp.z o.o. – виробництво причепів та напівпричепів до вантажних автомобілів. Від 2003 року Inter Cars S.А. володіє сертифікатом якості послуг та товарів ISO 9001:2008.

З таким могутнім партнером, стрімко розвивалося і створене відділення Inter Cars в Україні. Використовуючи досвід Inter Cars S.А. у всіх напрямках діяльності, підтримуючи франчайзингову концепцію побудови мережі філій, Inter Cars Ukraine є одним з лідерів в дистрибуції автозапчастин на Україні. За 17 років свого існування Inter Cars Ukraine було відкрито двадцять вісім філій в різних регіонах нашої країни. Це одна з найбільших мереж філій в бізнесі автозапчастин. У жовтні 2011 року відбулось урочисте відкриття нового Логістичного центру у с. Горенка, що за 7 км від Києва. Загальна площа складування нового Логістичного центру становить більш, ніж 11000 м2. Логістичний центр обладнано найсучаснішою автоматизованою конвеєрною системою та сканерною системою обліку товарів європейського рівня, яка є новітньою в Україні. Тут знаходиться і головний офіс компанії Inter Cars Ukraine.

Асортимент товару Inter Cars Ukraine налічує більш як 350 брендів автозапчастин до легкових і вантажних автомобілів, інструменту та обладнання для автосервісу. Постійно в наявності на складах компанії в Україні більш як 80 000 найменувань товарів провідних виробників. В асортименті представлені наступні товарні групи: підвіска, кермове управління, гальмівні системи, гідравліка, пневматика, деталі двигуна, зчеплення, охолодження двигуна, деталі трансмісії, электрообладнання, інструмент та обладнання для автосервісу, мастила, технічні рідини, аксесуари та інше. В кожній групі товарів знаходиться від 2 до 10 брендів (від бюджетного до преміум рівня). 

Асортимент товарів постійно розширюється і ми намагаємося бути завжди максимально близькими до потреб ринку запчастин та оперативно реагувати на всі його зміни. Зважені стратегія та цінова політика, технічна та консультативна підтримка наших спеціалістів та наших постачальників, дають змогу задовольнити потреби в автозапчастинах найвибагливішого Вашого клієнта. Розширюючи мережу філій, ми намагаємось бути ближче до нашого ключового партнера – автосервісу, щоб здійснювати логістичний сервіс та технічну підтримку на вищому рівні.

Для наших клієнтів-партнерів ми пропонуємо особливі умови співпраці. Вибираючи своїм партнером по бізнесу компанію Inter Cars Ukraine, Ви отримуєте:

доступ до найбільшого асортименту запчастин;

найвищий рівень сервісу виконання замовлень;

своєчасну логістику;

on-line доступ до ресурсів Inter Cars Ukraine;

маркетингову підтримку;

навчання персоналу;

гарантійну, технічну та консультативну підтримку.

Inter Cars Ukraine – це відкритий, цивілізований, взаємовигідний та стабільний бізнес європейського рівня.

Запрошуємо до співпраці!